Mam komornika, potrzebuję pożyczki

Mam komornika, potrzebuję pożyczki” – te słowa coraz częściej możemy usłyszeć od znajomych i rodziny, pojawiają się również w niezwykle dużej ilości na forach i blogach internetowych. Posiadanie komornika to chyba najgorszy moment w naszym życiu, gdyż świadczy on o naszej całkowitej niewypłacalności i prowadzi do pozbycia się często najcenniejszych dla nas rzeczy, a w przypadku większych kwot posiadanych przez nas zobowiązań, również nieruchomości, samochodu. Tak więc na tym etapie już nie ma żartów i niejednokrotnie ludzie zostają po wizycie komornika z niczym… Co więcej, osoby poważnie  zadłużone tracą nie tylko rzeczy materialne, ale także swoich najbliższych oraz zdrowie. W końcu życie w ciągłym stresie nikomu nie służy.

Osobom, które mają komornika, żadna instytucja nie chce już pomóc. W końcu jest to związane z ogromnym ryzykiem, a jeśli chcą oni zaciągnąć kolejną pożyczkę to znak, iż ich sytuacja wcale nie uległa poprawie. Czy więc ogłoszenia i prośby typu „mam komornika, potrzebuję pożyczki” są słuszne? Okazuje się, iż niekoniecznie. Wzięcie kolejnej szybkiej pożyczki to błąd, gdyż komornik to czas, aby w końcu zacząć spłacać swoje długi, a nie jeszcze bardziej się pogrążać. Dlatego też bez zastanowienia należy udać się do jakiejś instytucji, która pomaga ludziom z długą przeszłością kredytową.

Myślę, że sama rozmowa z przedstawicielem firmy komorniczej może wiele zdziałać. Pamiętajmy, że im również zależy aby dług został spłacony. Wiele osób jednak woli uciekać, co prowadzi do tego, iż w późniejszym czasie chcąc w końcu dojść do jakiegoś porozumienia, żadna firma nie będzie chciała nas traktować poważnie. Pamiętajmy również, iż każde kolejne upomnienie oraz wizyta komornika to dla nas dodatkowy koszt i to wcale nie mały!

Jeśli jesteś w finansowej potrzebie...

pomożemy Ci znaleźć pożyczkę


Nie wymagamy zdolności kredytowej

Nie musisz przedstawiać zaświadczeń o zarobkach

Nie potrzebujemy zgody Twojego małżonka

Nie sprawdzamy historii w BIK

Wystarczy nam TYLKO Twój DOWÓD OSOBISTY


Podaj poniżej swoje imię i adres e-mail a
OD RAZU prześlemy Ci ofertę najlepszych pożyczek "na dowód"

Zgadzam się z Polityką Prywatności
Podobne wpisy:

  1. Czy dostanę kredyt jak mam komornika?
  2. Mam komornika, gdzie dostanę kredyt?
  3. Mam długi i komornika
  4. Mam komornika, co dalej robić?
  5. Szybkie pożyczki chwilówki z komornikiem
This entry was posted in Kredyty, Pożyczki and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.