Prywatni inwestorzy pożyczki

Kim właściwie są prywatni inwestorzy pożyczkowi, którzy są tak bardzo, niemal masowo poszukiwani głównie przez forumowiczów w internecie? Oczywiście są to oficjalnie zwykli ludzie jak my, którzy po prostu dysponują większą sumą pieniędzy i pragną w jakiś sposób ją zainwestować, aby mieć zyski. Powiedzmy więc sobie szczerze – żaden inwestor nie działa charytatywnie, nie patrzy na to kto ma jaką sytuację życiową – liczy się dla niego jak największy zysk i wybranie najbardziej pewnej osoby.

Niestety coraz więcej tych prywatnych inwestorów to zwykli oszuści, którzy ogłaszają się gdzie się da, wypisują bzdury obiecując „gruszki na wierzbie” – zyskują zaufanie sporej grupy klientów, po czym wymagają przedpłat, często niewielkich sum. Ludzie często niestety wpłacają te zaliczki mając nadzieję, że są już o krok od uzyskania dodatkowej gotówki. Niestety inwestor już się nie odzywa lub też wysyła informację iż mimo jego starań pożyczki nie da się uzyskać z różnych powodów. Jeśli stracimy kilkadziesiąt złotych, jakoś to przeżyjemy ale co w sytuacji, gdy utracona kwota będzie o wiele wyższa lub też co gorsze, będziemy mogli stracić nawet swoje mieszkanie czy też dom ? Nie raz słyszałam o sytuacji, gdy ludzie zastawiali swoje nieruchomości biorąc zwykłe chwilówki! Oczywiście to absurd ale gdy ktoś jest na skraju załamania i desperacji naprawdę zrobi wszystko, aby zdobyć potrzebne pieniądze.

Czy prywatni inwestorzy pożyczkowi istnieją? Pewnie tak ale jest to szukanie przysłowiowej igły w stogu siana niestety. Nie warto ryzykować, ostatnio na przykład pisałam z kobietą, która została oszukana przez takich ludzi kilkanaście razy tracąc łącznie kilka tysięcy złotych! Osobiście uważam więc, że lepiej jest skorzystać ze sprawdzonych i wiarygodnych firm pożyczkowych, przynajmniej od razu wiemy z kim mamy do czynienia. A jeśli mimo wszystko chcemy skorzystać z usług prywatnych inwestorów, powinniśmy dokładnie sprawdzić jego dane oraz opinie o nim. Jeśli jest uczciwą osobą nie będzie robił żadnych problemów z podaniem niezbędnych informacji na swój temat. Jeśli jednak dana osoba „kręci” i mija się z odpowiedziami powinniśmy odpuścić.

Jeśli jesteś w finansowej potrzebie...

pomożemy Ci znaleźć pożyczkę


Nie wymagamy zdolności kredytowej

Nie musisz przedstawiać zaświadczeń o zarobkach

Nie potrzebujemy zgody Twojego małżonka

Nie sprawdzamy historii w BIK

Wystarczy nam TYLKO Twój DOWÓD OSOBISTY


Podaj poniżej swoje imię i adres e-mail a
OD RAZU prześlemy Ci ofertę najlepszych pożyczek "na dowód"

Zgadzam się z Polityką Prywatności
Podobne wpisy:

  1. Prywatny inwestor udzieli pożyczki
  2. Prywatnie pożyczę
  3. Czy istnieją pożyczki prywatne
  4. Czy ktoś dostał pożyczkę prywatną na forum?
  5. Kto pożyczy szybko pieniądze
This entry was posted in Pożyczki and tagged , , . Bookmark the permalink.