Zła historia w BIK-u. Co robić?

Osobom, które posiadają na swoim koncie kilka zobowiązań, zwykle banki niechętnie udzielają kolejnych pożyczek. Jeśli do tego dochodzą opóźnienia w ich terminowym spłacaniu i negatywny wpis w Biurze Informacji Kredytowej, są niemal skreśleni jako potencjalni klienci produktów bankowych. W takiej sytuacji kilkakrotnej odmowy ze strony banku możemy oczywiście skorzystać z usług firm prywatnych typu prywatna firma pożyczkowa, oferujących specjalne pożyczki bez bik dla zadłużonych.

Wtedy składając wniosek nie musimy się obawiać, iż nasza przeszłość w jakiś sposób może nam zaszkodzić. Nie jest to bowiem w ogóle brane pod uwagę. Oczywiście bardzo często przez takie ułatwienie, firma będzie wymagała od osoby zadłużonej spełnienia wielu dodatkowych warunków. Jednak wcale nie jest to regułą! Przykładem może być szybka pożyczka przez sms lub bardzo popularna chwilówka w prywatnej firmie pożyczkowej, którą uzyskamy zaledwie po okazaniu dowodu osobistego.

Pamiętajmy jednak, że pożyczki pozabankowe, szczególnie kredyty bez sprawdzania historii w BIK są związane z podwyższonymi kosztami ich spłaty. Więc należy dobrze się zastanowić czy faktycznie potrzebny jest nam taki rodzaj szybkiej pożyczki i, co najważniejsze, czy nas stać na taki produkt. Nigdy nie korzystajmy z niego w pierwszej kolejności, bez wcześniejszego sprawdzenia możliwości uzyskania tańszych ofert, szczególnie tych bankowych. Taka pożyczka przez sms kusi łatwością w uzyskaniu, jednak ze względu na niską kwotę i krótki termin spłaty może być wyłącznie tymczasowym rozwiązaniem problemów finansowych.

Jeśli jesteś w finansowej potrzebie...

pomożemy Ci znaleźć pożyczkę


Nie wymagamy zdolności kredytowej

Nie musisz przedstawiać zaświadczeń o zarobkach

Nie potrzebujemy zgody Twojego małżonka

Nie sprawdzamy historii w BIK

Wystarczy nam TYLKO Twój DOWÓD OSOBISTY


Podaj poniżej swoje imię i adres e-mail a
OD RAZU prześlemy Ci ofertę najlepszych pożyczek "na dowód"

Zgadzam się z Polityką Prywatności
Podobne wpisy:

  1. Czy prywatne firmy udzielą pożyczki osobom ze złą historią kredytową?
  2. Czy prywatne firmy udzielą pożyczki osobom ze złą historią kredytową?
  3. Problemy ze spłatą kredytu? Sprawdź co robić, by uniknąć złej historii w BIK.
  4. Problemy ze spłatą kredytu? Sprawdź co robić, by uniknąć złej historii w BIK.
  5. Szybka pożyczka bez BIK i KRD
This entry was posted in Pożyczki and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.